ماشین آلات YDF

همه دسته بندی ها
EN

پروژه ها

صفحه اصلی> پروژه ها

چیپر EFB پکانبارو اندونزی با موتور 132 کیلووات شروع به کار کرد

کاربر پیکانبارو قبلاً خردکن دو شفت EFB و دستگاه فیبرینگ EFB داشت، چرا یک EFB Chipper خرید؟

عکس-1

نخل روغنی یکی از با ارزش ترین گیاهان در اندونزی است، صنایع نخل روغنی مقدار زیادی زیست توده تولید می کنند که شامل الیاف فشرده شده نخل (PPF) و پساب کارخانه روغن نخل (POME)، تنه نخل روغنی (OPT)، برگ نخل روغنی (OPF) می شود. پوسته هسته خرما (PKS)، دسته میوه خالی (EFB)، OPF و OPT تولید شده از کشت نخل روغنی در حالی که نخل روغنی EFB، POME، PKS و MF از کارخانه روغن نخل هستند.

آسیاب روغن نخل از نظر انرژی خودکفا است و از PPF و PKS به عنوان سوخت برای تولید بخار در دیگ های سوخت زباله برای پردازش و تولید برق با توربین های بخار استفاده می کند. در حالی که EFB که به دلیل اندازه بزرگ و رطوبت بالا به عنوان سوخت ضعیف در نظر گرفته می شود، در حال حاضر در اندونزی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

در سال‌های اخیر، افزایش هزینه‌های سوخت‌های فسیلی، صنایع سنگین را که به‌طور سنتی به نفت کوره، گازوئیل و LPG متکی هستند، تشویق کرده است تا به منابع جایگزین انرژی زیست‌توده مانند خرده‌های چوب، گلوله‌های دسته میوه خالی (EFB)، پوسته هسته خرما روی آورند. PKS)، EFB و پوست درختان.

کاربر ما از Pekanbaru، استان Riau اندونزی، با حساسیت فرصت تجاری را پیدا کرده و از آن استفاده می کند. کارخانه او EFB و فیبر EFB فشرده شده را به فیبر کوتاه EFB پردازش می‌کند، و فیبر را به شرکت‌های اطراف می‌فروشد که سوخت‌های فسیلی را در دیگ بخار با بیوماس هم‌سوزی می‌کنند.

عکس-2

عکس-3

چیپر EFB ما با ظرفیت 8TPH در اکتبر 2019 در کارخانه آنها نصب شد. کاربر از خدمات راه اندازی رایگان ما لذت برد زیرا در آن زمان نمایشگاه پالمکس را در مدان به پایان رساندیم. پس از تست ظرفیت و بررسی طول فیبر، کاربر از چیپر چینی EFB و خدمات ما راضی و راضی بود.

عکس-4

در واقع، قبل از خرید تراشه EFB ما، دو واحد خردکن EFB دو شفت و دو واحد دستگاه فیبر EFB نوع چکشی در کارخانه آنها وجود داشت.

عکس-5

وقتی از او پرسیده شد که چرا تراشه EFB ما را می‌خرند، او گفت: «برخی از خریداران ما فیبر کوتاه‌تری مانند کمتر از 2 اینچ درخواست می‌کنند، اما دستگاه فعلی ما نمی‌تواند انجام دهد. اما چیپر EFB شما می تواند.

عکس-6اگر تقاضای تولید مشابهی دارید، لطفا pic-8-1

ارسال پرس و جو

دسته بندی های داغ